W szkole nie ma nudy, wiedzą o tym dzieci ze szkoły podstawowej w Kielcach

0 Comments

W szkole nie ma nudy. Jest też dużo radości i kilka ciekawych lekcji. Przy tak dużej liczbie uczniów w szkole podstawowej zawsze są ciekawe i znaczące rzeczy do nauczenia się i zrobienia.

Ale kiedy jeden z uczniów zaczyna opowiadać historię, odkrywamy, że w szkole nie ma nudy. Każdy napisze o swoim życiowym sukcesie io tym, ile frajdy sprawił mu nauka w kieleckiej szkole podstawowej

Wiele osób narzeka, że nudzi się w szkole, ale nowe badanie sugeruje, że w rzeczywistości w szkole nie ma nudy. Nie ma nudy, ponieważ dzieci myślą o rzeczach, które powinny zrobić! Dopiero brak kreatywności i wyobraźni powoduje nudę.

W szkole nie ma nudy. Wiedzą o tym dzieci ze szkoły podstawowej.

Edukacja to najważniejsza branża na świecie. Stało się to jeszcze bardziej znaczące w miarę upływu czasu, kiedy dzieci przenoszą się na uniwersytet, a następnie robią karierę w edukacji. Jednak dzieci mogą się nudzić i wydają się nie mieć wystarczającej energii do nauki i uczenia się wszystkiego, co muszą wiedzieć, aby odnieść sukces w swoich dziedzinach nauki. W rezultacie niektórzy nauczyciele oferują zajęcia, w których uczniowie mają przerwę w określonych porach dnia, dając im czas na relaks i cieszenie się przerwą. Może to mieć ogromne znaczenie pod względem ocen w klasie, a także pomóc im nadrobić zaległości po nauce w domu! Kielecka Szkoła Doświadczalna stworzyła innowacyjny program, który daje uczniom przerwę co dwie godziny w ciągu tygodnia.

W szkole nie ma nudy. W klasie jest trochę nudy, ale nauczyciele i uczniowie wiedzą, jak sobie z tym radzić. Zapobiega to dużemu stresowi i pomaga uczniom osiągać znacznie lepsze wyniki.

Szkoły nie są projektowane z myślą o potrzebach dzieci. Na przykład nie ma konsekwencji, gdy uczeń robi złe pierwsze wrażenie na nauczycielu, zamiast tego pracuje nad doskonaleniem swoich umiejętności, aż poczuje się komfortowo, by pokazać swoje talenty.

„Przepraszam, że przeszkadzam, ale chciałbym napisać o nudzie w szkole”

Z jednej strony widzimy, że młodzież musi zdobywać nowe umiejętności i być kreatywna. Z drugiej strony mogą nie chcieć opuszczać szkoły, ponieważ zbytnio im się to podoba. Dlatego edukacja w szkołach powinna skupiać się na tym, jak motywować uczniów i jak sprawić, by zrozumieli, czego uczą się w szkole i zrobili to sami.

Artykuł opracowany przez tę grupę autorów (Bankiewicz, Łochowski, Świerski i Kądzieliński) skupiał się na wyjaśnieniu, w jaki sposób szkoły powinny edukować dzieci w zakresie kreatywności i motywacji, aby stworzyć dla nich lepsze środowisko uczenia się. Zaproponowali, aby program nauczania dzieci zawierał podstawowy moduł dotyczący kreatywności, związany z zajęciami szkoły podstawowej, takimi jak terapia zabawą.

W szkole bardzo łatwo się nudzić. W Kielcach wiele osób postrzega to jako źródło dobrej zabawy. Jednak w prawdziwym życiu, kiedy jesteśmy zaangażowani w zajęcia szkolne, mogą wystąpić nudne chwile, kiedy nasza uwaga zostanie odwrócona przez wiele rzeczy, w tym gry i inne proste czynności.

Nie powinniśmy myśleć o tych nauczycielach jako o nudnych nauczycielach lub niezainteresowanych/niezmotywowanych nauczycielach. Po prostu starają się jak najlepiej, aby zapewnić swoim uczniom najlepsze i najbardziej zorganizowane środowisko edukacyjne, niezależnie od tego, jak się czują i jak nie mają wyzwania, aby codziennie odnosić sukcesy w klasie.

Dzieci ze szkoły podstawowej w Kielcach łączy ze swoimi rówieśnikami tylko jedno – nuda.

Szkoła to miejsce, w którym dzieci uczą się, wchodzą w interakcję z innymi ludźmi i bawią się. Tam też czują się znudzeni. Nikt nie może zaprzeczyć, że nie jest to dobre miejsce dla dzieci w wieku 8 lat, które już teraz stoją przed wieloma obowiązkami w domu i szkole. Z tego powodu wielu rodziców zatrudniało asystentów pedagogicznych, aby dać swoim dzieciom więcej czasu na przypomnienie sobie wspomnień lub odpowiedzi na pytania dotyczące pracy domowej.

Asystent nauczyciela będzie mógł zorganizować zajęcia edukacyjne podczas sesji szkolnej, które umożliwią uczniom podjęcie niepożądanych czynności, takich jak granie w gry wideo lub czytanie powieści. Będzie również mógł dzielić się lekcjami i uczyć ich, jak rozwiązywać problemy matematyczne lepiej niż rodzice/nauczyciele, oraz poprawiać wiedzę uczniów w zakresie przedmiotów związanych z treścią, takich jak matematyka i nauki ścisłe

Dzieci ze szkoły podstawowej w Kielcach wiedzą, że nuda jest bardzo powszechna w klasie i zastanawiają się, dlaczego tak się dzieje. Ale nauczyciele nie wiedzą, co robić, gdy dzieci się nudzą lub gdy uczniowie nie mają pojęcia o swoim przedmiocie.

Widzimy, że dzieci przeżywają duży stres. Aby złagodzić ten stres, uczą się i studiują w szkole. Szkoły w Kielcach odnotowują spadek liczby uczniów ze względu na wysokie koszty. Rodzice nie są teraz w stanie pozwolić sobie na edukację swoich dzieci i mają trudności z opłaceniem czesnego.